جاذبه های سنگاپور

سنگاپور بسیار زیبا و مدرن است و مطمئنا ارزش آن را دارد که بارها و بارها به آن سفر شود. این شهر آنقدر سریع تغییر می کند که هر ۴ سال یکبار انگار به محلی جدید تبدیل شده است.سنگاپور شهری فوق العاده و یکی از زیباترین شهر هاست. حتی پرواز به سمت سنگاپور هم تجربه ای به یاد ماندنی است چون فروگاه چانگی سنگاپور بهترین فرودگاه جهان شناخته شده است.

جاذبه های سنگاپور

اگر بخواهیم یکی از کشورهای مدرن آسیایی را نام ببریم قطعا سنگاپور آن کشور است. نام این سرزمین در زبان سانسکریت به معنای شهر شیر است. به همین دلیل یک مجسمه شیر در پارک مرلیون قرار گفته است تا این مفهوم را به جهانیان برساند اما خود این کشور هیچ شیری ندارد.علیرغم مساحت کمش ،سنگاپور سالانه پذیرای رویدادهای مهم و علاوه بر آن جاذبه های گردشگری جذابی می باشد.

موقعیت جغرافیایی

کشور سنگاپور با کنار هم قرار گرفتن تعدادی جزیره تشکیل شده است. این کشور در جنوب شرقی آسیا قرار دارد. سنگاپور از لحاظ ذخایر معادن کشوری فقیر به شمار می رود اما طی تصمیمات گرفته شده این کشور اقتصاد خود را متکی بر صنعت و خدمات قرار داده است. به طوری که هم اکنون سنگاپور چهارمین مرکز اقتصادی بزرگ دنیا شناخته شده است.

 

بهترین زمان برای سفر به سنگاپور

برای سفر به سنگاپور زمان خاصی مد نظر نمی باشد و میتوان تمام ماههای سال به آن سفر کرد. این منطقه دارای آب و هوای گرم استوایی بوده و در تمام طول سال بارانی است. سنگاپور جزء کشورهایی است که پذیرای مسافران کاری زیادی در طول سال است و قیمت هتل در این کشور کمی بالاست. به همین اگر می توانید سفر خود در زمان هایی که سنگاپور در حال برگزاری رویدادهای بزرگ است کنسل کنید تا در هزینه های خود بتوانید صرفه جویی نمایید.

 

جاذبه های سنگاپور

جاذبه های دیدنی سنگاپور:

جاده باغ سنگاپور

یکی از اولین مکانهایی که کسانی که برای اولین بار به سنگاپور آمدند باید ببینند،جاده باغ است.می بایست طول این خیابان زیبا را پیاده روی کنید تا زیبای های آنرا متوجه شوید.این خیابان پر از باغ های میوه و ادویه بوده و علاوه بر آن از مرکز خریدهای محبوب کشور سنگاپور نیز به حساب می آید.

رودخانه سنگاپور

مناظر زیبا و طبیعت بکر در کنار ساختمانهای قدیمی و آسمانخراش های جدید سنگاپور,جزء جاذبه هایی است که میتوانید هنگام بازدید ازین رودخانه تماشا کنید.

 

مرکز خرید ویو سیتی

ویو سیتی بزرگترین مرکز خرید بندری است و صدها مغازه و رستوران دارند و بهترین مکان برای خرید می باشد.

 

مرلیون سنگاپور

مرلیون نماد سنگاپور و موجود عرفانی است که نصف آن پری دریایی و نصف دیگر آن شیر است، سر شیر و بدن پری دارد، ارتفاع آن ۸٫۶ متر است و در اسکله خلیج مارینا قرار دارد و روی آن به سمت دریاست.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *